KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12453155
nr 1245 3155
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Blandteknik, Han med hästar. Signerad, daterad -1920. Motivet: 21x27
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 april 2019
kl 18:53:06
26/3 19:52:16
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund